Volejbalistkám začala sezona

Vložil 16. 10. 2017 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

Starším žačkám VK Sever Žatec začala nová sezona kvalifikací Krajského Přeboru. První utkání nové sezony našim hráčkám nevyšlo, když po vyrovnaném průběhu podlehly soupeřkám z Litvínova 1:2 (-24,23,-11). Dva zbývající zápasy už vyšly děvčatům mnohem lépe, porazily soupeřky z Jirkova i Chomutova shodně 2:0 a kvalifikovaly se tak do první ligy KP.

Další víkend nás čekalo první kolo Poháru Nadějí, což je uzavřená soutěž osmi kvalitních týmů, ve které obhajujeme loňské druhé místo. Vzhledem k tomu, že nám v této soutěži oproti loňské sezoně chybí jen dvě hráčky, máme opět ambice na medailové umístění.

Přes vysoká očekávání zvládly naše hráčky tento turnaj skvěle. V sobotu postupně přehráváme 2:0 Teplice, Klatovy, Sokolov, Olymp Praha a Lokomotivu Plzeň. V neděli dopadly stejným výsledkem  i souboje s Děčínem a Orionem Praha. Celý turnaj jsme tak ovládli bez ztráty bodu. Všech jedenáct hráček se vcelku pravidelně střídalo a všechny předváděly výborný žákovský volejbal. Nejlépe se celý víkend dařilo Adéle Baronové. Byla oporou na podání, výborně bránila i útočila a k tomu zvládala ještě povzbuzovat spoluhráčky.

Pro tento turnaj doplnily starší žačky dvě mladší spoluhráčky, které se šestkovým volejbalem teprve začínají. Eva Černá i Anička Vejvodová zapadly do týmu výborně, obě hrály odvážně, výborně bránily i útočily. Ukazuje se, že žatecký volejbal má na dobré výsledky zaděláno i do budoucna.

Teď čeká naše hráčky ještě těžší zkouška. Příští víkend nás čeká kvalifikace Českého Poháru v Liberci, tedy souboje s nejlepšími týmy republiky.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes