Volejbalistkám se daří

Vložil 19. 10. 2018 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

na snímku z utkání kadetek útočí Petra Barochová, vykrývají Kačka Henlínová, Verča Janoušková a Áďa Baronová

První bodovaný turnaj KP odehrály starší žákyně na vlastní palubovce. První set proti VK Jirkov mají naše žačky pod kontrolou a po jednoznačném vítězství přichází ve druhém setu polevení, kterého soupeřky dokázaly využít. Holky naštěstí v koncovce dokázaly přidat a získat i druhý set. Po boji tak vyhráváme 2:0 (11,24). Proti Děčínu naopak žádné komplikace nepřipouštíme a vítězíme jednoznačně 2:0 (11,5). Na závěr nás čeká nejtěžší soupeř, SK TO Duchcov. V prvním setu se nemůžeme dostat do hry a snadno ho ztrácíme. Po prostřídání hrají holky od druhé sady svoji hru a ve zbytku utkání jasně dominují – 2:1 (-18,11,8).

V neděli hrajeme první domácí utkání v KP kadetek. Po silném Ústí tentokrát holky čeká slabší soupeř z Chomutova. V žádném setu nehrajeme v základní sestavě, na kurtu se vystřídají všechny žatecké hráčky, přesto bezpečně vítězíme dvakrát 3:0.

Mladší žačky odehrály druhé kolo v Děčíně. Hra našich děvčat se opírá o výborný servis a odvážný útok. Mimo to byla trenérka Radka Dubová spokojená s obětavou a týmovou hrou všech hráček. V celém turnaji postupně porážíme Duchcov, Ústí nad Labem A i Ústí B shodně 2:0. v posledním utkání s domácími ztrácíme úvodní set, ale pak se holky vrací k týmové hře a utkání dokázaly otočit a zvítězit 2:1. Mladší žačky tak navázaly na dobré výkony svých starších spoluhráček. Žatecké volejbalistky neztratily o víkendu ani jedno utkání.