Soutěž zahájily i juniorky

Vložil 16. 10. 2019 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

Kadetky

Kadetky

Po kadetkách a žákyních zahájily svou soutěž v Krajském Přeboru také juniorky. Tým je tvořen kadetkami doplněnými o naši jedinou juniorku Klárku Weidischovou a bude tak v soutěži patřit mezi nejmladší. Přesto bychom rádi i v této soutěži uspěli. V úvodu se bohužel musíme vyrovnat se ztrátou dvou zraněných hráček Lucky Schovancové a Verči Janouškové.
Prověřit nás měla hned dvě úvodní kola. Nejprve na naši palubovku přijel obhájce loňského stříbra VK Jirkov. Soupeř však nedorazil v nejsilnější sestavě a tak po celkem klidném průběhu snadno vítězíme dvakrát 3:0.
Děčín loni sestoupil z první ligy a má jednoznačně ambice KP vyhrát a do ligy se vrátit. Druhé kolo na děčínské palubovce nás tedy mělo prověřit ještě důkladněji. Soupeř nastupuje v nejsilnější sestavě, my jen mírně oslabeni o jednu z blokařek.
Úvodní set zahajují mnohem lépe domácí, naše holky jsou naopak ještě někde na cestě a tak velmi rychle první sadu ztrácíme. Pak už se naštěstí holky dostávají ke své obvyklé hře a průběh zápasu se začíná otáčet. Děčínské hráčky dostáváme pod tlak odvážným servisem i útokem a postupně získáváme tři sety v řadě. Bereme tak tři body za vítězství 3:1 (-11,21,10,17).
Ve druhém utkání naopak začínají holky výborným výkonem hned od začátku. Po dvou snadných setech a mírném polevení ve třetím získáváme i druhý zápas 3:1 (14,6,-22,17). Dvanáct bodů z takto těžkých zápasů nás opravňuje pomýšlet stejně jako v kadetkách na nejvyšší příčky. Zasloužila se o ně sestava: nahrávačky Bára Karasová s Kačkou Henlínovou, blokařky Naty Chládková, Adéla Honzátková, Julča Wiedová a Adéla Ledvinová a smečařky Klárka Weidischová, Áňa Vejvodová, Péťa Barochová, Kačka Rodová a Lucka Rodová.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes