Pohár Severu

Pohár Severu je tradiční turnaj, konaný vždy na konci prázdnin, aby navazoval na soustředění jednotlivých týmů a byl tak první prověrkou po přípravě. Turnaj je určen pro juniorky a kadetky. 26. ročník nebyl v roce 2017 uskutečněn z technických důvodů a byl přesunut na rok 2018.

Pohár Severu 2010

Pohár Severu 2012

Pohár Severu 2013

Pohár Severu 2014

Pohár Severu 2015

 

 

 

 

 

Pohár Severu 2016

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie:

25.ročník – 2016

23. ročník – 2014

22. ročník – 2013

21. ročník – 2012

19.ročník – 2010

Výsledky 25. ročníku:

    1. VSK Spartak  Děčín JKY
    2. BVC Chodov JKY
    3. BVC Chodov KKY
    4. SKP Ústí nad Labem ŽENY
    5. VK Litvínov ŽENY
    6. BVC Chodov ŽKY
    7. VK Sever Žatec KKY
    8. SK TO Duchcov JKY
    9. VSK Spartak Děčín ŽKY
    10. VK Sever Žatec ŽKY

Výsledky 24. ročníku:

      1. Slavie VŠ Plzeň – JKY
      2. Slavie VŠ Plzeň – KKY
      3. BVC Witte Chodov – JKY
      4. TJ Lokomotiva Plzeň – KKY
      5. VSK Spartak Děčín – JKY
      6. BVC Witte Chodov – KKY
      7. VK Sever Žatec – KKY
      8. TJ Baník Most – KKY
      9. VSK Spartak Děčín – KKY
      10. TJ Agro Kolín – KKY
      11. VK Karlovy Vary – KKY
      12. SKP Ústí nad Labem – ŽKY

Nejlepší nahravačka: Patricie Rozsypalová (BVC Chodov)

Nejlépe útočící hráčka: Michaela Beránková (Slavie VŠ Plzeň)

Nejužitečnější hráčka: Lucie Pokorná (Slavie VŠ Plzeň)

Výsledky 23. ročníku:

      1. TJ Lokomotiva Plzeň
      2. VSK Spartak Děčín
      3. BVC Chodov
      4. VK Sever Žatec
      5. Orion Praha KKY
      6. Orion Praha ŽKY
      7. VK Karlovy Vary

Nejlepší polařka: Barbora Šmerdová (VSK Spartak Děčín)

Nejlepší smečařka: Tereza Čermáková (BVC Chodov)

Nejlepší blokařka: Veronika Dyková (TJ Lokomotiva Plzeň)

Nejlepší nahravačka: Patricie Rozsypalová (BVC Chodov)

Výsledky 22. ročníku:

      1. TJ Lokomotiva Plzeň
      2. VK Karlovy Vary
      3. TJ Baník Most
      4. VSK Spartak Děčín
      5. VK Sever Žatec „A“
      6. Směs (TJ Lokomotiva Plzeň + VSK Spartak Děčín)
      7. VK Sever Žatec „B“
      8. BVC Chodov
      9. TJ Agro Kolín
      10. Volejbal Tábor

Nejlépe přihrávající hráčka: Monika Černá (TJ Lokomotiva Plzeň)

Nejlépe útočící hráčka: Tereza Lukešová (VK Karlovy Vary)

Nejlepší nahravačka: Kamila Brunerová (TJ Baník Most)

Vítěz 21. ročníku:

VK Karlovy Vary

Vítěz 20. ročníku:

VK TU Liberec

Vítěz 19. ročníku:

VK Baník Sokolov

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes