Areál

Sportovní areál TJ SEVER Žatec se nachází v rekreační zóně na pravém břehu Ohře přímo u jezu, v blízkosti nového multifunkčního koupaliště. Areál je přímo u nově vybudované in-line dráhy a cyklostezky a zimoviště vodního ptactva.

Plán areálu

Pstruhová voda hned u sportovní haly je oblíbená mezi rybáři, možnost výletů podél řeky láká cyklisty i turisty všech věkových kategorií. Dvanáct kilometrù proti proudu Ohře Vás dělí od největší vodní nádrže v Ústeckém kraji – Nechranické přehrady.

Samotné historické centrum města i s jeho památkami je vzdáleno 900m, rovněž je zde možnost pohodlného nákupu v supermarketu Kaufland nedaleko areálu.

Sportovní hala nabízí víceúčelové využití, v prvním patře budovy je k dispozici zasedací hala, ubytovna s čtyř- a vícelůžkovými pokoji pro 47 osob a vybavená kuchyňka. Součástí areálu jsou i venkovní hřiště – 3 volejbalové kurty a 1 tenisový, dále letní ubytovna pro 15 osob. Stravování je možné v nedalekých restauracích. Poloha i vybavení areálu jsou velmi vhodné pro pořádání sportovních akcí včetně soustředění, pro jedno- i vícedenní firemní a zájmové aktivity.

Administrativní budova s ubytovnou zvenku

Velká hala zvenku

Velká hala zevnitř

Malá hala zvenku

Malá hala zevnitř

Venkovní volejbalové kurty

Tenisový kurt

Zasedací místnost

Klubovna

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes