Vojtěch Bambas

Přezdívka: Bimbo
Číslo dresu: 12
Výška: 188 cm
Post: smečař, blokař
Oblíbené jídlo: Svíčková
Oblíbená hudba: Punk, Rock
Datum narození: 8. 2. 1995

Jak dlouho hraješ volejbal a kdo tě k tomuto sportu přivedl?
Volejbal hraji 7 let a kdo mě k němu přivedl, to už opravdu nevím.

Co zatím považuješ za největší úspěch v tomto sportu?
Těch úspěchu nebylo bohužel mnoho. Největší úspěch juniorů je asi jejich postup do první ligy a potom letošní sezóna, kdy snad vyjde 5. místo.

Když už jsme u toho, tak jak hodnotíš dosavadní sezonu juniorů?
Dosavadní sezona junioru je velmi rozporuplná. Začátek byl možná až nad očekávání dobrý. Pak přišel utlum a několik porážek v řadě. Myslím si ale, že v téhle sezoně určitě ostudu neděláme a jsem relativně spokojený.

Nejoblíbenější klub a hráč?
Nejoblíbenější klub v české lize jsou České Budějovice. Ve světě vyloženě oblíbený klub nemám. Nejoblíbenější hráč je Giba pro svoji komplexnost. Z českých hráčů pak Kuba Novotný.

Co jiného děláš, když nehraješ volejbal?
Hodně sportuji. Samozřejmě nezanedbávám ani kamarády a to především z volejbalu. Večery v hospodě jsou skoro samozřejmostí. Dost času trávím také s přítelkyní.

Co tě na tomto sportu nejvíc baví?
Nejvíce, jako asi každého, mě baví vyhrávat. Na tréninku mě velmi baví sranda, kterou vytvoříme opravdu často. Nejvíce mě ovšem baví zápasy a to především ty vyhecované.

A největší volejbalový zážitek?(který si zažil na hřišti anebo z pohledu diváka)
Z pohledu diváka to je určitě ME ve Varech. To se ovšem našemu nároďáku moc nepovedlo. V roli hráče vzpomínám rád na začátek naší letošní sezony. Mezi nezapomenutelné zážitky patří také třídeňáky, KCM, nebo český pohár.

O blokařích se říká, že jsou nejhloupější hráči, platí to i u tebe?
Tahle otázka mé vždycky pobaví. Pravda to asi je. Na tomto postu není moc co kazit, ale i přes to sem tam toho zkazil až až. Jsem ovšem velmi rád, že začínám trénovat na smeči.

Chtěl by ses někdy volejbalem živit?
Chtít je jedna věc. Samozřejmě že bych chtěl. Reálně to ovšem vůbec nevidím. Nejsou parametry ani technika.

A otázka na závěr, co bys poradil mladým hráčům?
Myslím si, že radit mladým hráčům, na to ještě nemám dost zkušeností. Sám bych potřeboval hodně poradit. Všem mladým bych poradil, ať do toho jdou naplno a pořádně makají, když budou opravdu důslední, jednou se jim to vrátí.

12.3.2012                                                                                                                                                                       PK

Předchozí                                                       Rozhovory                                                           Další

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes