Oldřiška Hradcová


Přezdívka: Ola
Číslo dresu: 7
Výška: 170 cm
Post: nahrávačka
Oblíbené jídlo: Palačinky
Oblíbený film: 10 důvodů proč tě nenávidím
Oblíbená hudba: Pop
Životní motto: Naděje umírá poslední. Život máš jen jeden.
Datum narození: 27. 1. 1997

Jaký byl volejbalový rok 2012 pro Olu?
Tahle sezóna pro mě byla především zábavná, celkem úspěšná a vyčerpávající. V každé soutěži si myslím, že jsem jak já, tak i ostatní holky, udělaly co jsme mohly, aby jsme měly dobré výsledky a podle mě to i dobrými výsledky skončilo. Volejbalový rok 2012 bych zařadila mezi ty nejlepší za tu dobu co volejbal hraji.

Na začátku sezóny jste se spojili s juniorkami, jak vás jejich tým přijal?
Podle mě skvěle, už dřív jsem se staršíma holkama hrála a nikdy jsme neměla problém se vztahy mezi staršími a mladšími, takže si myslím, že ani jim naše připojení příliš nevadilo a vycházíme spolu víc než dobře.

Říkáš, že sezóna byla vyčerpávající. Cítila jsi se na konci unavená? A co víkendové dvojzápasy, kdy se hrálo v sobotu i v neděli?
Na konci ani tak ne, spíše během sezóny, když jsme měly každý víkend nějaký zápas a právě i ty dvojzápasy. Únava byla to ano, ale nikdy to nebylo až tak hrozné, že by se mi na nějaký zápas vyloženě nechtělo. Únava přijde myslím u každého, ale když je to únava z dobře zahraného zápasu dá se to přežít.

Když se dařilo sledovala jsi tabulky? A co stránky klubu, jak často tam chodíš?
Tabulky jsem se snažila sledovat celou sezónu, abych přibližně věděla, jak na tom jsme a dost často mi podávala informace z tabulek i mamka. Na stránky klubu chodím skoro každý den, většinou když je odkaz na facebooku.

Na konci sezóny jsi změnila post? Jak se tahle změna udála? Jak budeš vzpomínat na svoje působení na smeči? Cítíš teď jako nahrávačka větší odpovědnost za výsledky?
Ano na konci sezony jsem změnila post ze smečařky na nahrávačku a změna se udála na návrh trenérů. Na dobu kdy jsem smečovala budu určitě vzpomínat ráda, protože já jsem vždycky ráda smečovala a vždycky jsem se cítila víc jako smečařka než nahrávačka. Podle trenérů mi to ale líp půjde na náhře a i když jsem s tím dlouho bojovala, nakonec jsem stejně skončila jako nahrávač a myslím, že to tak bude lepší. Určitě teď jako nahrávačka cítím větší zodpovědnost, protože nahrávač řídí hru a upřímně tohle se mi líbí.

Máš problémy s nějakou halou a jaký soupeř ti nejvíc vyhovuje?
Největší problém mám asi s halou v Sokolově, protože je tam opravdu nízký strop a zdá se, že náš tým s tím měl hlavně na republice dost problém. Nejvíc vyhovující soupeř, to se asi říct nedá. S každým se dají hrát jak dobré, tak špatné zápasy, ale kdybych měla vybrat nějakého soupeře, proti kterému se mi dobře hraje, tak je to asi Děčín.

A poslední otázka. Jaký byl pro tebe nejtěžší letošní zápas?
Nejtěžší a zároveň nejlepší bylo předposlední kolo – zápas starších žákyň, kdy jsme po sestupu do 2.ligy vyhráli všechny zápasy v 1.lize a tím jsme si přiblížili republiku. To byl zápas, na kterém jsme makali, podle mě, všichni víc jak na 100% a to že jsme za to kolo byli první, bylo fakt skvělý.

7.6.2012                                                                                                                                                                       AD

Předchozí                                                       Rozhovory                                                           Další

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes