Příprava na sezonu vrcholí

Vložil 19. 09. 2012 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

na snímku útočí Tereza Morávková, vykrývají Lenka Mullerová a Eliška Kundratová.

Juniorky a kadetky VK Sever Žatec absolvovaly na začátku září přípravný turnaj na nadcházející sezonu. Na našich antukových kurtech proběhl výborně obsazený turnaj O pohár Severu. Z dvanácti zúčastněných družstev bylo šest hrajících první ligu juniorek a šest z Krajského přeboru. Po dvou dnech plných často velmi kvalitních utkání si pohár za vítězství odvezla děvčata z Ervěnic. Za nimi skončila družstva  VK Karlovy Vary, VK Klatovy, domácí „áčko“ a VSK Spartak Děčín. Naše „béčko“ složené hlavně z mladších dívek se umístilo na desátém místě. Nejlepší hráčkou se stala Tereza Lukešová z Karlových Varů.

Důležitější než výsledky je pro nás hlavně velké množství vyrovnaných kvalitních zápasů. S týmy na prvních třech místech jsme vždy prohráli až po velkém boji v tiebreaku. V září probíhá závěrečná fáze přípravy  při trénincích v hale, 28. září poslední domácí přátelské utkání a od října již těžké boje v první lize juniorek a v KP ve všech ostatních kategoriích.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes