Volejbalistky po rozpačitém úvodu zabraly

Vložil 15. 11. 2012 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

na snímku z utkání juniorek útočí Tereza Morávková, vykrývají Tereza Verunáčová a Majka Wiesingerová, přihlížejí Ola Hradcová, Adéla Lučanová a Majda Nosková.

Juniorky VK Sever Žatec měly v první lize velmi špatný začátek soutěže. Ztratili jsme sedm utkání v řadě a teprve v osmém kole jsme v domácím prostředí dokázali přehrát soupeřky z Teplic 3:0. V dalších dvou kolech se děvčata dokázala prosadit na palubovce Ústí nad Labem dvakrát 3:0 a snad konečně setřásla dlouhou úvodní nervozitu. Po polovině podzimu jsme na čtvrtém místě šestičlenné tabulky.

Podobný vývoj pro nás má i KP kadetek, ovšem v této soutěži jsme ztratili pouze první utkání s Teplicemi. Od té doby dívky sedmkrát zvítězily a dělí se o první místo právě s teplickým družstvem.

Po velmi rozpačitém úvodu tedy pomalu začínáme naplňovat předsezónní cíle. Těmi jsou bezpečné udržení první ligy juniorek a nejhůře druhé místo v KP kadetek.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes