Začala 1. liga juniorů

Vložil 9. 10. 2010 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

Minulou sobotu odstartovala 1. liga juniorů, které se již třetím rokem účastní i hráči Severu Žatec. V prvním zápase sever zajížděl do Prahy, kde odehrál dvojzápasem s SK Prosek. První zápas nezačal pro sever zas tak špatně, ale u Proseku byla vidět větší kvalita, proto první set vyhrál. Do druhého setu nastoupil Žatec s pozměněnou sestavou, což přineslo úspěch. Bohužel kluci nezvládli koncovku a prohráli těsně i druhý set. Třetí set už si pražský tým pohlídal a nedal Severu šanci. Do druhého zápasu nastoupil Sever bojovně naladěn, ovšem zaspal začátek zápasu a prohrával již 9:0, z čehož se již nedokázal dostat. V podobném duchu se nesl i druhý set. Ve třetím setu se hra týmu zlepšila, ovšem opět nepovedená koncovka připravila sever o vítězství.

První liga pokračovala dalšími zápasy i tuto sobotu a do Žatce zajížděl tým TJ Slavia Liberec. Sever i v tomto zápase dokázal držet se soupeřek krok. O výsledku rozhodovaly především chyby na příjmu a hra v poli, proto sever prohrál 3:0. Do druhého zápasu šli kluci s cílem vyhrát, ovšem to se důsledkem výpadků v naší hře nepovedlo a opět jsme okusili pouze prohru.

Fotografie ze zápasu proti SK Prosek Praha jsou zde a fotografie ze zápasu proto TJ Slávia Liberec jsou zde.

SK Prosek Praha – VK Sever Žatec 3:0 (15,21,14) , 3:0 (11,8,21)

VK Sever Žatec – TJ Slavia Liberec 0:3 (-18,-12,-23) , 0:3 (-12,-16,-20)

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes