V sobotu pokračovala 1.liga juniorů v Žatci

Vložil 23. 10. 2010 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

V sobotu se v Žatci uskutečnil již čtvrtý dvojzápas našich juniorů. Po předchozích nezdarech a pouze dvou vyhraných setech proti Litvínovu, chtěli junioři svou reputaci napravit a urvat vítězství před domácím publikem. O tom svědčil hned první set zápasu s Ostrovem, ale po bojovném výkonu ho Sever prohrál 25:23. Do druhého setu nastoupil Žatec ještě s větší chutí a dokázal ho v nervy drásající koncovce vyhrát 30:28. Když vyhrál i třetí set v celku jednoznačným poměrem, bylo výhře velmi blízko. To že Sever nemá vyhráno, naznačil hned začátek čtvrtého dějství, kde naši junioři vůbec nestačili a prohráli. S otupenou psychikou vstoupili volejbalisté do pátého setu a už sem jim nepodařilo dostat se nahoru a první zápas prohráli 3:2.

S dobře odehraným zápasem v zádech nastoupili hráči do druhého zápasu. První set si drželi stále dvoubodový náskok, který už neztratili. Jako vždy ale přišlo v setu následujícím polevení a zbytečné chyby. Třetí dějství si ovšem Sever opět pohlídal a vedl, tak jako v prvním zápase, 2:1 na sety. Ve čtvrtém dějství Sever zase nepochopitelně polevil, a prohrál ho. Na tie-break se ale kluci zvedli, zabojovali a urvali první vítězství v této sezóně.

Sestava : Bambas Vojtěch, Koutník Patrik, Pylypčuk Pavel, Pejchal Filip, Myška Jan, Myška Michal, Roháč Jiří, Lhotský Tomáš, Verunáč Jan, Beneš Tomáš, Jančík Karel