Začátek sezóny starších žáků

Vložil 10. 10. 2010 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

Tuto neděli pokračoval druhým turnajem i krajský přebor, který se uskutečnil v Chomutově. První zápas nastoupili naši hráči proti SK Ústí nad Labem A. Sever byl pro Ústí důstojným soupeřem a tahal se s ním o každý bod, přeci jen to ale nestačilo a Žatec prohrál 2:0. Další zápas naši volejbalisté odehráli proti Ervěnicím, kdy po velmi dobrém prvním setu přišlo uspokojení a proto šel zápas do tie-breaku, který hlavně vinou zkažených příjmů z naší strany vyhráli Ervěnice. Jako třetí byl na řadě slabší tým Verosu Chomutov. Nepříliš pohledný volejbal, dospěl opět až do tie-breaku, kde Sever prokázal svoji kvalitu a pohlídal si vítězství. Poslední zápas obstaral duel s SK Ústí nad Labem B. K vidění byl volejbal, který měl velmi nízkou úroveň. Naši kluci podali slabý výkon a podlehli Ústí 2:0. Turnaj byl velmi zdlouhavý a končil až okolo šesté hodiny a tak se projevovala také únava.

Sestava : Bambas Vojtěch, Pylypčuk Pavel, Krákora Jakub, Pettrich Jan, Provazník Patrik, Pejchal Filip, Patera Vojtěch .


Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes