V neděli pokračoval žákovský přebor v Žatci

Vložil 24. 10. 2010 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

V Žatci pokračoval již svým třetím turnajem v sezoně přebor starších žáků, kterého se zúčastnili také naši kluci. K prvnímu zápasu nastoupili proti silným Ervěnicím a ačkoli s nimi hráli na minulem turnaji vyrovnanou partii, doma prohráli s celku jasně 2:0. Po pauze, kterou vyplnil zápas ústeckých (2 : 0 pro Ústí A) nastoupili žáci proti Dubí. Soupeř, který se zdál hratelný, ovšem Sever zaskočil a ačkoli se každý set rozhodoval v koncovce, tak Sever na Dubí ani v jednom setu nestačil a prohrál 2:0. Zápas střídal zápas a po delší pauze kluci nastoupili ke třetímu střetnutí s Ústí B. V tomto zápase jsme byli jasným favoritem, ale i přesto jsme první set prohráli. Ani to ale Sever neodradilo a vítězství udolal ve zkrácené hře. Poslední měření sil bylo s ústeckým A týmem, ve kterém byl vidět vcelku dobrý volejbal a jen těsná prohra v prvním setu. Druhý set se vše otočilo a stejným rozdílem vyhrál Sever. Ovšem v tie-breaku ukázalo Ústí svou sílu, naopak Sever rezervy v příjmu a tak přišla prohra. Turnaj byl organizačně dobře připravený a panovala zde dobrá nálada, bohužel chybělo více výher ze strany domácích.