Junioři zahráli poslední dva dvojzápasy rozporuplně.

Vložil 28. 10. 2013 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

Na snímku útočí Tomáš Opat v zápase proti Ústí nad Labem, vykrývají zleva Karel Jančík, Vojta Bambas, Tomáš Kryl, Filip Pejchal a Jan Pettrich

Minulý týden přijelo do Žatce družstvo Ústí nad Labem. Proti Ústí jakožto největšímu favoritovi soutěže chtěli junioři překvapit. V prvním setu se jim to i podařilo a dokázali ho vyhrát. V podobném duchu se vyvíjel i druhý set, který ale v koncovce skončil lépe pro Ústí. Poté už ale Ústí ukázalo svou sílu a první zápas vyhrálo s přehledem 3:1. Stejně jako konec prvního zápasu se nesl i ten druhý, který Ústí kontrolovalo po celou dobu a vyhrálo celkem jasně 3:0.

 

O týden později přijelo do Žatce družstvo Ostrova a jednalo se o přímý souboj o čtvrté místo. Junioři Žatce začali výborně a první set vyhráli, potom přišlo polevení a druhý set vyhrálo družstvo Ostrova. Třetí a čtvrtý set už byl v režii Žatce a junioři vyhráli 3:1. Druhý zápas byl o poznání větší boj, i když to na začátku tak nevypadalo (první set vyhráli žatečtí 25:15). Od druhého setu to byl velký boj a zápas dospěl až do tie-breaku, kde Žatec ukázal sílu a vyhrál 15:13.

Tímto vítězstvím se junioři posunuli na čtvrté místo osmičlenné tabulky.

Sestava: Tomáš Opat, Pavel Pylypčuk, Jan Pettrich, Vojtěch Bambas, Filip Pejchal, Karel Jančík, Tomáš Kryl, Tomáš Beneš, Láda Václav, Michal Filek, Jakub Rubeš a Igor Vajda.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes