Nejmladší volejbalistky úspěšné ve finále KP

Vložil 1. 04. 2014 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

na snímku v útočné akci zleva Bára Karasová, Lucka Schovancová a Lucka Rodová

Finálové kolo KP v trojkovém minivolejbalu se konalo na palubovce TJ Sever Žatec a dopadlo pro naše dívky výtečně. „Áčko“ sice ve druhé lize nedokázalo zvítězit, přesto proti starším soupeřkám podaly dívky statečný výkon a odehrály několik vyrovnaných utkání.

Hráčky „béčka“ po předchozím postupu do první ligy měly změřit síly s nejlepšími týmy KP. V prvním utkání proti Duchovu se dívky teprve rozkoukávaly a nakonec prohrály 1:2 na sety. Všechny další zápasy ukázaly, že děvčata tiebreaky hrají rády a také, že je umí. Porazily postupně všechny tři favorizované děčínské týmy vždy 2:1 na sety a obsadily v posledním turnaji výborné druhé místo.

V celkovém pořadí pak mezi patnácti účastníky patří našim hráčkám desáté a páté místo. Tuto soutěž však většina děvčat bude hrát ještě v dalších dvou sezonách, naše ambice budou tedy stoupat.

Fotogalerie

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes