Mladší žákyně i kadetky získaly stříbro

Vložil 28. 03. 2010 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

V sobotu ukončily svou soutěž na turnaji v Děčíně mladší žákyně. Odjížděli jsme s cílem udržet si dvoubodový náskok na soupeřky z Mostu a zůstat na druhém místě tabulky. Po dvou vítězstvích a dvou porážkách jsme ve vyrovnaném turnaji vybojovali druhé místo, které nám patří i celkově. Děvčata se dokázala po celou sezonu zlepšovat, takže ani výrazně oslabená sestava na posledních dvou turnajích neměla na herní projev a výsledky téměř žádný vliv. K největším tahounům patřily Tereza Morávková, Markéta Wiesingerová a Oldřiška Hradcová. Největší vliv na náš úspěch měl ale fakt, že se ostatní hráčky dokázaly výrazně zlepšit a v průběhu dlouhé sezony nahradit nemocné nebo zraněné opory.
Další hráčky „stříbrného týmu“: Jana Morávková, Karolína Hejdová, Veronika Vaňková, Veronika Čížková, Karolína Kendrová, Eliška Voláková, Petra Lišková, Aneta Vodrážková, Šárka Frýbová a Míša Cviková.
V neděli pak kadetky v domácím prostředí hrály poslední kolo KP. Soupeřky z Čížkovic naší hře příliš nevzdorovaly a dokud jsme hráli pozorně, nebyly schopné prakticky vůbec bodovat. Výsledkem bylo vítězství 3:0 (8,11,16) a 3:0 (10,9,14). V sezoně jsme vybojovali 24 vítězství, což při čtyřech porážkách stačilo na druhé místo za Teplicemi, kterým ke zlatým medailím stačil stejný bodový zisk a pouhý jeden vyhraný set navíc. Na třetím místě skončilo s osmibodovou ztrátou Ústí nad Labem.
Sestava kadetek: Eliška Kundratová, Iveta Šebková, Majda Nosková, Denisa Piglová, Jana Zlatinská, Kačka Želinská, Petra Ryková, Lenka Mullerová, Adéla Lučanová, Bára Hanušová a Jana Břízová.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes