Kadetky úspěšné v krajském přeboru

Vložil 1. 04. 2014 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

V posledním kole krajského přeboru hostily kadetky VK Sever Žatec na domácí palubovce soupeřky z Mostu. Utkání bylo přímým soubojem o druhé místo v tabulce. K jistotě zisku bronzových medailí nám stačilo vyhrát jediný set, na stříbro bylo třeba jedno vítězství ze dvou zápasů.

Po tragickém prvním setu se výkon našich děvčat začal postupně zlepšovat, dívky dokázaly setřást nervozitu a po dvou vybojovaných setech se závěr utkání proměnil v exhibici. vítězství 3:1 (-12,19,22,6) nám zajistilo zisk stříbrných medailí za suverénními Teplicemi a před Mostem. Ve druhém zápasu už naše hráčky bez obtíží zvítězily 3:0 (18,14,17).

K zisku klíčových bodů přispěly svým výkonem nejvíce smečařky Tereza Morávková a Ola Hradcová.