Starší žákyně v polovině sezony

Vložil 29. 01. 2018 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

na snímku z ČP zleva stojí: Káťa Svobodová, Lucka Rodová, Julča Wiedová a Kačka Rodová klečí: Eliška Halgašová, Verča Janoušková, Bára Karasová a Kačka Henlínová leží: Péťa Barochová a Áďa Baronová

Starší žačky VK SEVER Žatec se letos účastní tří soutěží. V každé z nich jsme si před sezonou dali nemalé cíle.

V Českém Poháru jsme se chtěli udržet ve hře i pro jarní část soutěže, což znamenalo vybojovat se v západní skupině ČP nejhůře na dvanáctém místě z dvaatřiceti nejsilnějších českých družstev. Po úspěšné kvalifikaci a dvou náročných turnajích naše hráčky dokázaly cíl splnit a na jaře tak budou bojovat ve třech turnajích i proti nejsilnějším moravským týmům.

V Krajském Přeboru máme za cíl obsadit mezi devíti soupeři  nejhůř druhé místo, které zajišťuje účast na Mistrovství ČR žákyň. Po třech bodovaných turnajích jsou naše holky v čele tabulky bez ztráty bodu s výrazným náskokem na druhé Ústí nad Labem a třetí Děčín.

Třetí soutěží je Sokolovský Pohár Nadějí. V něm jsme loni obsadili druhé místo mezi osmi soupeři a letos chceme přinejhorším obhájit. V polovině soutěže jsme na prvním místě s náskokem sedmnácti bodů na druhé Klatovy a dvaceti bodů na třetí Olymp Praha.

Po loňské vydařené sezoně si letos starší žákyně vedou ještě lépe. Z vysokých předsezónních cílů máme po polovině soutěží cíle ještě vyšší. Je třeba zdůraznit, že si holky tyto úspěchy plně zaslouží. Jsou opřeny o velkou píli všech hráček, poctivou práci a obětavost v tréninku i v zápasech.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes