Volejbalistky mají za sebou polovinu sezony

Vložil 18. 12. 2019 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

Na snímku ze zápasu KP kadetek smečuje Petra Barochová

Na snímku ze zápasu KP kadetek smečuje Petra Barochová

Volejbalová sezona je ve své polovině a žatecké dorostenky si zatím vedou velmi dobře. V Krajském Přeboru kadetek odehrály holky deset utkání a neztratily ani jedno. V tabulce jim patří třetí místo, ale jen pro to, že mají odehráno o čtyři utkání méně než jejich soupeřky. Na jaře tak budou bojovat o obhajobu zlatých medailí.

V KP juniorek hrají holky doplněné o Klárku Weidischovou a vedou si podobně. V této kategorii sice patří mezi nejmladší, ale přesto zvítězily ve všech dvanácti zápasech a soutěž vedou s velkým bodovým náskokem.

Poslední soutěží je Český Pohár juniorek, v němž o víkendu odehrály druhé kolo mezi osmi nejlepšími týmy soutěže. Vzhledem k tomu, že turnaj absolvovaly oslabené o první nahrávačku a dvě blokařky, bylo naším cílem pokusit se udržet mezi nejlepšími i pro příští kolo. Turnaj byl v našem podání jako na houpačce, špatné zápasy střídaly lepší a tak poslední utkání s Přerovem bylo přímým soubojem o udržení. Žatecké holky zvládly zápas skvěle a po vítězství si vybojovaly právo startovat mezi nejlepšími i ve třetím kole.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes