Minivolejbal na Severu

Vložil 8. 06. 2011 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

Ve středu 8.6. 2011 proběhl na kurtech VK Sever Žatec turnaj v minivolejbalu chlapců a dívek 1.-3. tříd. Turnaje se zúčastnilo dvanáct družstev ze tří žateckých základních škol. Areál kurtů na celé dopoledne zaplnily bojovné výkony a hlasité fandění nejmenších adeptů volejbalu.

Po zápasech v základních skupinách a následných lítých bojích ve vyřazovací části se na první místo prosadilo „B“ družstvo ZŠ Komenského alej, druzí skončili Tygři ze ZŠ nám. 28 října a třetí Berušky ze ZŠ Petra Bezruče. Nejlepší hráčkou turnaje byla zvolena Jana Jírová a mezi chlapci získal ocenění Jirka Hanzlík. Důležitější než výsledky byl fakt, že tolik dětí má stále chuť sportovat a prožívat napětí za sportovního zápolení.

Poděkování zaslouží zejména učitelé, kteří ve svých školách vedou kroužek míčových her a tráví s dětmi mnoho času jak v tělocvičnách tak i při vyvrcholení celoročního snažení na závěrečném turnaji. Rádi bychom na tuto akci v budoucnu navázali a v příštím školním roce vytvořili pravidelnou minivolejbalovou soutěž.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes