Volejbalistkám skončila sezona

Vložil 13. 05. 2022 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

Tým kadetek - juniorek

Tým kadetek - juniorek

Žatecké kadetky a juniorky mají za sebou poměrně náročný volejbalový rok. Před začátkem sezony jsme měli k dispozici jednadvacet hráček a přihlásili jsme proto holky do první ligy v obou kategoriích a navíc do Českého Poháru. Z mnoha důvodů holek postupem času zůstalo jen třináct, a stálo je dost sil, aby soutěže vůbec dohrály. Těm, co vydržely, patří velký dík a uznání.

V lize kadetek jsme z osmadvaceti zápasů dokázali vyhrát jen tři, což na udržení soutěže nestačilo a holky budou v příští sezoně nastupovat v Krajském Přeboru.

Juniorky si vedly o poznání lépe, v úvodu soutěže se pohybovaly na nejvyšších příčkách, ale i v této soutěži se nakonec projevily velké absence a tak jsme ligu juniorek končili uprostřed tabulky.  K udržení soutěže holkám umístění bohatě stačilo, a tak nás v této kategorii čekají ligové boje i příští rok.

Český Pohár ukázal, že žateckým holkám nejvíc sedí dvoudenní turnaje. V této soutěži jsme obě kategorie propojili, zahrály si spravedlivě mladší i starší holky, aby v konečném počítání vybojovaly celkové patnácté místo.

Halovou sezonu jsme nakonec zakončili na desátém ročníku Sabinina memoriálu v Českých Budějovicích. Tady jsme po velkém boji přehráli oba domácí týmy, naopak s přehledem porazili pražskou Mikulovku, Strakonice, Hlincovku a Slavii. Po trochu smolném a nepovedeném utkání se silnou Madetou, které jsme ztratili v tiebreaku 1:2 holky v turnaji osadily druhé místo. Čeká nás ještě několik antukových turnajů, které už ale budou součástí přípravy na nadcházející sezonu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes