Přehled soutěží děvčat

Vložil 25. 10. 2010 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

V krajském přeboru kadetek i juniorek máme odehrána úvodní dvě kola. V kategorii kadetek nám los hned v prvním kole přisoudil nejtěžšího soupeře, Spartak Děčín. Obě družstva předváděla v obou utkáních výborný volejbal a po dramatickém průběhu jsme v prvním zápase dokázali Děčín po třech letech porazit 3:2. Druhý zápas naopak získal náš soupeř v poměru 3:1. Ve druhém kole nám naopak příliš nevzdoroval Litvínov a zvítězili jsme dvakrát 3:0. V tabulce jsme na pátém místě, naše ambice jsou ale jednoznačně medailové.

V soutěži juniorek jsme odehráli dva turnaje proti týmům Mostu a Čížkovic a přestože jsme se ještě nesešli v kompletní sestavě, neztratili jsme ve čtyřech zápasech ani set. První turnaj jsme vyhráli díky velmi dobrému týmovému výkonu, ve druhém nás k úspěchu dovedla vynikajícím výkonem Jana Zlatinská.

Starší žákyně odehrály druhé kolo Poháru Nadějí v Plzni. Tři vítězství nad Děčínem, Sokolovem a Habartovem a čtyři porážky s Olympem, Plzní, Teplicemi a Tachovem znamenaly posun za šestého na páté místo v celkovém pořadí po dvou kolech. Ze čtyř porážek byly tři až v tiebreaku, kde dívkám nešlo upřít bojovnost a o více výher nás připravila jen velká nervozita. Přesto byly výkony v celém turnaji spíše zklamáním. Stabilní výkonnost udržela jen Verča Vaňková a v útoku Majka Wiesingerová.

Naše nejmladší mají za sebou první kvalifikaci v minivolejbalu. „A“ družstvo se po dvou vítězstvích a jedné porážce bez problémů udrželo v první lize a „B“ tým tvořený děvčaty z přípravky zůstává po dvou porážkách a jednom vítězství v lize čtvrté.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes