Pohár nadějí – Sokolov 2010

Vložil 5. 10. 2010 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

O víkendu odjely starší žákyně na dvoudenní turnaj Poháru Nadějí do pořádajícího Sokolova.

Děvčata zpočátku předváděla velmi rozpačité výkony. Po snadné výhře nad domácím celkem, přišla série proher se stejně silnými soupeři. Zvýšenou pozorností pak dívky dokázaly zvítězit nad týmy ŠVK Habartov a Spartak Děčín. Konečné šesté místo bylo pro tým zklamáním.Vyzdvihnout lze zejména výkon Anety Vodrážkové, která hrála velmi bojovně bez ohledu na stav zápasu. Příští kolo se odehraje v Plzni 16. a 17. října.

Sestava: Michaela Cviková, Veronika Čížková, Oldřiška Hradcová, Karolína Kendrová, Petra Lišková, Tereza Morávková, Veronika Vaňková, Aneta Vodrážková, Eliška Voláková, Markéta Wiesingerová.

Kadetky čekalo první kolo Českého Poháru v Liberci. Na turnaj jsme odjížděli s touhou vybojovat první nebo druhé místo, což by nám zajistilo postup do první osmičky ČP. Hned v prvním kole nás čekal nepříjemný soupeř z kvalifikace, tým Turnova. Naše znalost soupeřových hráček a téměř bezchybný výkon znamenal nečekaně hladké vítězství 2:0 (9,16). Snadná výhra dostala děvčata do neuvěřitelné pohody a následovala série šesti dalších snadných vítězství. Postupně porážíme Tábor, Brno, Újezd u Brna, Hradec Králové a v neděli i Malšovice a Prahu. Výsledkem je první místo v turnaji, poměr setů 14:0 a společně s Turnovem i postup mezi osm nejlepších týmů ČP.

Nad výbornými výkony všech spoluhráček ještě o kousek vyčnívala hra Petry Rykové a Adély Lučanové, kterým celý turnaj opravdu „sednul“.

Sestava kadetek: Eliška Kundratová, Iveta Šebková, Petra Ryková, Jana Břízová, Adéla Lučanová, Denisa Piglová, Jana Zlatinská, Majda Nosková a Bára Hanušová.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes