11. ročník Poháru nadějí

Vložil 25. 09. 2011 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

Na snímku útočí Petra Skalická, vykrývají jí zleva, Aneta Vodrážková, Petra Lišková a Karolína Kendrová

O tomto víkendu začal nový ročník sokolovského Poháru nadějí. Z názvu soutěže vyplývá, že jde o turnaj těch nejmladších, tedy našich nadějí. Do Sokolova jsme odjeli jako úplní začátečníci. Mnohá z děvčat hrála poprvé šestkový volejbal, ba dokonce poprvé soutěžní zápas. První herní zkušenosti byli sice nervózní, ale děvčata předvedla bojovný výkon a nevzdávala se proti žádným soupeřům. Tato bojovnost jim proto právem přinesla i první vyhraný set a to nad Plzní. S ostatními soupeři jsme prohráli, ale vždy jsme bojovali až do konce. Naše děvčata zanechala sympatický dojem a ukázala, že jsou to opravdové naděje. Nejlepší výkon předvedla zkušenější Aneta Vodrážková a nejbojovnější Pavla Barochová.

Sestava: kapitánka Karolína Kendrová, Petra Lišková, Aneta Vodrážková, Petra Skalická, Pavla Barochová, Veronika Malá, Barbora Marečková, Andrea Kraková.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes