Polovina sezóny děvčat

Vložil 12. 12. 2010 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

na snímku z utkání kadetek proti Chomutovu útočí Majda Nosková, vykrývají zleva Jana Břízová, Jana Zlatinská, Eliška Kundratová a Petra Ryková

Všechna dívčí družstva VK Sever Žatec mají za sebou první polovinu sezóny. Juniorky jsou po třech turnajích bez porážky a svoji soutěž jednoznačně vedou, když jsme v šesti utkáních ztratili pouze jeden set. Kadetky dnes hrály poslední podzimní kolo na půdě nebezpečného Duchcova. Obě utkání jsme měli po celou dobu pod kontrolou a soupeř s námi dokázal držet krok vždy jen v začátcích setů, 3:0 (14,15,9) a 3:0 (18,18,17). Naši hru dnes výborně organizovala Eliška Kundratová, která k přesné nahrávce přidala nebezpečný servis a obětavou hru v poli. V útoku pak dominovala na postu diagonální hráčky Denisa Piglová, kterou soupeř prakticky nebyl schopen ubránit. Velmi dobrý výkon však dnes podal celý tým ve složení: Eliška Kundratová, Eliška Voláková, Majda Nosková, Bára Hanušová, Denisa Piglová, Jana Břízová, Adéla Lučanová a Petra Ryková. V soutěži jsme po dvou porážkách a dvanácti vítězstvích na prvním místě o bod před Teplicemi a o tři před Děčínem, který však má dvě utkání k dobru.

Starší žákyně bohužel zatím zůstavají za očekáváním a byť hrají tuto soutěž prvním rokem, je poslední osmé místo po dvou turnajích zklamáním. Naopak v Poháru Nadějí si děvčata vedou o poznání lépe. Ve čtvrtém kole, které jsme tento víkend odehráli v domácím prostředí, dívky vybojovaly páté místo. V kvalitně obsazeném turnaji jsme porazili Tachov, Sokolov a Habartov a podlehli Děčínu, Olympu, Plzni a Šanovu. Páté místo nám patří i v celkovém pořadí.

Naše nejmenší získávají první zápasové zkušenosti ve druhé a čtvrté lize minivolejbalu a jejich výkony i výsledky se postupně zlepšují.

Příští víkend nás ještě čeká Český Pohár kadetek v Lanškrouně a pak zasloužené dvoutýdenní volno.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes