Juniorky VK Sever Žatec vstoupily velmi dobře do nadstavbové části 1. ligy

Vložil 14. 02. 2012 | kategorie Aktuality | 2 komentáře

V prvním kole v domácím prostředí přivítaly SKŠ Mikulova Praha. První zápas byl jako na houpačce a v pátém setu dívky letos již tradičně znervózněly a podlehly 2:3 (-23,23,-18,18,-9). Ve druhém utkání již naše děvčata nedala Pražankám žádnou šanci a přehrály je hladce 3:0 (15,22,15).

Druhé kolo nás zavedlo na českobudějovickou palubovku týmu VK Třebín. V prvním utkání jsme nad favoritem vedli 2:1 na sety, ale pak opět přišel psychický kolaps a prohra 2:3 (18,-21,-17,16,14). Jako by nás porážka uklidnila a v odpoledním zápase jsme domácí zaskočili bezchybnou hrou, která poslední dva sety proměnila doslova v exhibici 3:1 (-20,15,-7,-7). Ve skupině jsou dívky na čtvrtém místě s vyrovnanou bilancí šesti výher i porážek. Výborné výkony podává celý tým, přesto v útoku a na bloku vyniká mladá Tereza Morávková a Bára Hanušová, která je velmi spolehlivá při příjmu, servisu i v útoku.

Další utkání nás čeká 25.2. doma proti SK Klatovy.

Komentáře

  1. spíš sestupový – z každé ze tří skupin padá poslední a k tomu nejhorší předposlední

  2. Jaký je následný postupový klíč?

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes