Úspěšný víkend žateckých volejbalistek

Vložil 20. 03. 2012 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

na snímku blokují zleva – Jana Nováková a Veronika Čížková, vykrývá Veronika Vaňková

V sobotu jely starší žákyně na palubovku Děčína bojovat o šanci na medaili v KP. Ve všech třech utkáních 1. ligy KP byly jasně lepší než jejich soupeřky, postupně porazily Děčín, Duchcov i Ústí nad Labem. Před posledním turnajem jsme na třetím místě tabulky o bod před Ústím a tři body za Děčínem. O všem se tedy bude rozhodovat v posledním kole za dva týdny v Duchcově.

V neděli pak kadetky v oslabené sestavě bojovaly o udržení třetího místa před Duchcovem právě na horké půdě vždy nebezpečných duchcovských děvčat. Stejně jako v sobotu ani dnes na nás soupeřky prostě neměly. Po výsledcích 3:0 a 3:1 jsme si již dvě kola před koncem zajistili nejhůře třetí místo devítičlenné tabulky KP.

Mladší žákyně v neděli v domácím prostředí bojovaly o body ve druhé lize KP. Dokázaly přehrát Ervěnice i Veros Chomutov „B“ shodně 2:0 a po velkém boji podlehly chomutovskému „áčku“ 1:2 (-21,17,-13).

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes