Klukům ze Severu skončila úspěšná sezona

Vložil 1. 05. 2012 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

Oslava výhry týmu juniorů po posledním zápase s Prosekem Praha

Juniorům a kadetům před několika týdny skončila poměrně úspěšná sezona. Junioři se celý rok bili v první lize s týmy jako Ústí nad Labem, Liberec nebo Kladno. Někdy úspěšně, někdy méně. Kadeti hráli celý rok krajský přebor, kam se přihlásil pouze tým Veros Chomutov. O to více se kluci těšili na kvalifikaci o extraligu do Plzně.

Teď už ale k poslednímu dvojzápasu juniorů v první lize. V tomto zápase určitě nescházel náboj, jelikož to byl souboj o páté místo v tabulce. Junioři museli ovšem dvakrát vyhrát aby Prosek „B“ přeskočili. Junioři vlétli do zápasu jako uragán a po skvělém začátku se ujali vedení 2:0 na sety. Potom přišel velký výpadek a o drama bylo postaráno. Prosek vyhrál jasně třetí set a o dva body i ten čtvrtý a šlo se na tiebreak. Tam kluci prokázali velkou bojovnost a vyhráli ho 15:13. Druhý zápas byl o poznání jiný, oba týmy měly méně sil. Víc jich ovšem našel Sever, který dokázal vyhrát jasně 3:0! Když první set dokonce skončil poměrem 25:10. Junioři tedy vybojovali páté místo z deseti, což je po minulém roce velký úspěch. Tým juniorů zůstává takřka stejný a i proto vyhlašuje útok na přední příčky.
Sestava:Bambas Vojtěch, Beneš Tomáš, Černý Roman, Koutník Patrik, Pylypčuk Pavel, Verunáč Jan, Myška Michal, Pejchal Filip, Opat Tomáš, Rubeš Lukáš, Kryl Tomáš, Provazník Patrik, Pettrich Jan, Jančík Karel a Trenéři: Vrbata Jaroslav a Myšková Hana

Týden na to se v Plzni uskutečnila kvalifikace o extraligu kadetů. Náš tým v průběhu roku drtil Chomutovský Veros, když mu za celou sezonu dovolil pouze 3 výhry a sám vyhrál 13 duelů. Vrcholem kadetské sezony byla určitě kvalifikace. Ta se uskutečnila v Plzni a zúčastnil se jí tým extraligové Plzně a Prosek Praha. První zápas jsme odehráli s domácími a už od začátku byl duel velmi vyhecovaný. Velmi nadějný první set jsme sice prohráli, to ovšem byl začátek konce Plzně. Kluci dokázali vyhrát druhý set jasným rozdílem, a když pak přidali výhru i ve třetím, bylo to na velmi dobré cestě. Plzeň se zvedla a Žatec prohrál 4. set. Rozhodoval tiebreak, kde Sever ukázal velkou sílu a bojovnost a vyhrál ho. Extraliga byla blízko a to možná bylo špatně. Každý se v ní už viděl, o to tvrdší bylo vystřízlivění ve druhém zápase, který se hrál po velmi krátké době. Po pěti setech jsme neměli už dost sil. K organizaci kvalifikace bych se radši nevyjadřoval, každopádně Prosek na nás vlítl a přejel náš tým 3:0. V posledním zápase Prosek porazil Plzeň a slavil postup do extraligy. Žatec zůstal druhý. Nepostoupil, ale podal velmi dobrý výkon.
Sestava: Bambas Vojtěch, Beneš Tomáš, Pettrich Jan, Opat Tomáš, Černý Roman, Kryl Tomáš, Jančík Karel, Pylypčuk Pavel, Pejchal Filip, Patera Vojtěch, Provazník Patrik. Trenéři: Vrbata Jaroslav a Myšková Hana

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes