Žačky vyhrály turnaj v Duchcově

Vložil 11. 06. 2012 | kategorie Aktuality | 2 komentáře

Na fotografii je vítězný tým i s cenami. Zleva: Veronika Čížková, Eliška Voláková, Veronika Vaňková, Tereza Morávková, Karolína Kendrová, Michaela Cviková a dole s pohárem Oldřiška Hradcová.

Družstvo starších žáček se 2. červnový víkend zúčastnilo turnaje při příležitosti Casanovských oslav v Duchcově. V sobotu děvčata v základní skupině snadno porazily týmy SAVO Praha, Teplice a Děčín. K poslednímu sobotnímu zápasu holky nastoupily proti nejslabšímu soupeři 2. skupiny Jirkovu, který s přehledem i v nejslabší sestavě přehrály. Postoupili jsme tak v prvním kole vyřazování a zakončili den bez ztráty setu. V neděli nás v semifinále čekal výborně připravený a na nás motivovaný Most. Naše děvčata po snadných výhrách soupeře podcenily, začaly velmi vlažně a než se rozkoukaly, prohrály první set. V druhém setu už ale jasně dominovaly a na vítězné vlně soupeře deklasovaly i v tiebreaku 15:3. Finále s Duchcovem bylo pro nás velmi těžké. Domácí prostředí, veliká podpora diváků i starší soupeřky, to vše hrálo ve prospěch domácích. Naše holky si ale sáhly na dno svých sil a výbornou obranou, i za cenu rozbitých kolen, porazily soupeře 2:0 (23,14). Zaslouženě tak vyhrály celý turnaj, navíc byla Tereza Morávková vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje.

Komentáře

  1. Je to paráda, když hrajete s chutí. Věřím, že vám to vydrží.

  2. HOLKY JSTE PROSTĚ SUPER !!! FANDÍME ZE ZLÍNA TAK SE DRŽTE .JENTAK DÁL

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes