Žateckým juniorkám vrcholí sezóna

Vložil 27. 03. 2024 | kategorie Aktuality | 0 komentářů

Žateckým juniorkám vrcholí boje v první lize v kategorii U22. Po vítězství v základní skupině je čekaly podstatně těžší boje v nadstavbové skupině. Odehrály dalších dvanáct utkání s nejlepšími týmy skupiny B. V zápasech s Libercem, Jičínem a pražskou Mikulovkou uhrály naše holky dalších osm vítězství proti čtyřem porážkám. Právem si tak vybojovaly druhé místo ve skupině a tím i postup do baráže o extraligu. Ta je s největší pravděpodobností čeká druhý dubnový víkend na palubovce pražského Orionu.

Žateckým juniorkám vrcholí sezóna

Žateckým juniorkám vrcholí sezóna

Hru na nahrávce řídila Barča Karasová, přihrávku na liberu Lucka Rodová. O útok z kůlů se staraly smečařky Anička Vejvodová a Kačka Rodová společně s univezálkou  Anetou Šťastnou. Na bloku se pravidelně střídaly Eva Černá, Julča a Anička Wiedovy. Tým doplňovaly ještě mladší dorostenky Nela Havrdová, Barča Blailová, Barča Kořánová a Zoja Rajkovová.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes